O společnosti

Patříme mezi mladé společnosti na trhu zabývající se rekonstrukcemi a výstavbou rodinných a komerčních staveb. Na českém trhu působíme teprve od roku 2017 ale i v tak krátké době jsme dokázali úspěšně realizovat několik desítek projektu.
Poskytujeme stavební služby pro všechny druhy bytových i komerčních objektů a staveb. Od výstavby nových budov po přístavby a rekonstrukce interiéru. Pomůžeme vám vytvořit, rozšířit a transformovat váš domov tak, aby vyhovoval vašim potřebám. Naši odborní pracovníci jsou vysoce vyškolení v oblasti stavebních prací, čímž si také ručíme za kvalitu a výsledek provedeného díla.
Osvědčili jsme se v odborné znalosti napříč rezidenčními i komerčními projekty a často rozvíjíme dlouhodobé pracovní vztahy s klienty. Ze složitých komerčních projektů a menších údržbářských prací přistupujeme ke každému projektu se stejným závazkem k dokonalosti, nadšení a integritě. Naše široká škála dovedností znamená, že pro náš talentovaný tým není příliš velká ani příliš malá výzva.
Společnosti

Naše úspěchy

Úspěchem našich rekonstrukcí jsou úspory v nákladech na rekonstrukci ale i úspory na následném využívání objektů.
0
Realizovaných
Koupelen
0
Postavené
Domy
0
Rekonstrukcí
Bytů
0
Realizací
Celkem

O společnosti

Společnost se zabývá realizací a rekonstrukcí bytových jader, kuchyní, koupelen, elektroinstalací ale i celých bytů a domů. Dodáváme také kuchyňské linky a jiný nábytek přesně pro vás na míru. Rekonstrukce provádíme především v Olomouci a na Mohelnicku.

Kontakt

Jan Kolář s.r.o.
Lipinka 10
783 83 Lipinka